Weight Management Range
Pastovaus svorio išlaikymas

Kokteilis Formula 1 ir batonėliai Formula 1 Express, kuriuos pristato Herbalife, turi viską, ko reikia jūsų gerai savijautai palaikyti. Be to, šie produktai pritaikyti išrankiausiam jūsų skoniui. Jeigu norite numesti svorio, jo priaugti arba tiesiog jį išlaikyti – visa tai padės įgyvendinti Herbalife kokteiliai ir batonėliai.

Herbalife multivitaminų kompleksas ir baltyminiai milteliai Formula 3 su sojų ir išrūgų baltymų mišiniu taip pat skirti jūsų organizmui stiprinti.


Kokteilis Formula 1
Formula 1

Kokteilis Formula 1 – sveikas ir maistingas maistas stikliniame indelyje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Herbalife kokteilyje Formula 1 esančios sudėtinės dalys aprūpina organizmą būtiniausiomis maistinėmis medžiagomis.

Batonėlis Formula 1 Express
Formula 1 Bars

Batonėliai Formula 1 Express puikiai tinka užsiėmusiems asmenims, neturintiems laiko net užkąsti. Batonėliuose yra visų būtiniausių vitaminų ir mineralų. Beje, viename batonėlyje yra mažiau nei 210 kalorijų.

Baltyminiai milteliai Formula 3
Formula 3

Baltyminiai milteliai Formula 3 – lengvas būdas padidinti suvartojamų baltymų kiekį. Įberkite jų į kokteilius Formula 1 arba pabandykite jais pabarstyti jogurtus, sriubas ir troškinius.

Gurmaniška pomidorų sriuba
Gourmet Tomato Soup

Gurmaniška pomidorų sriuba – sveikas ir skanus užkandis, turintis daug baltymų ir tik 104 kalorijas. Skanu tiek karšta, tiek šalta.

Thermo Complete
Thermo Complete

Thermo Complete – kofeino papildas, skirtas suteikti organizmui žvalumo.

Vaistinių alavijų koncentratas
Herbal Aloe Concentrate

Vaistinių alavijų koncentratas gaivina ir palaiko hidrataciją, be kalorijų. Galima įsigyti mangų ir originalaus skonio.

Tirpus žolelių gėrimas
Instant Herbal Beverage

Tirpus žolelių gėrimas – mažai kalorijų turintis gaivusis gėrimas. Skanus tiek karštas, tiek šaltas.

Fibre & Herb
Fibre & Herb

Fibre & Herb gali padėti padidinti kasdienį suvartojamą maistinių skaidulinių medžiagų kiekį.

Yellow
Thermojetics Yellow

Thermojetics Yellow yra daug chromo. Jis padeda organizmui išlaikyti gliukozės kiekį kraujyje.

Use Herbalife products within a balanced and varied diet, as part of a healthy active lifestyle. See individual packs for directions for use and do not exceed the recommended dose. Keep products stored out of reach of young children.lt-LT | 2018.05.20 04:29:39 | NAMP2HLASPX04