Herbalifeline® Max

Print
Herbalifeline® Max

Herbalifeline® Max

Maisto papildas su omega 3 riebalų rūgštimis EPR ir DHR
EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą*
DHR svarbi normaliai regėjimo ir smegenų veiklai palaikyti**

Herbalifeline Max sudėtyje yra tik ekologiškai švarių žuvų taukų, akredituotų nekomercinės organizacijos „Friend of the sea“. Mūsų bendras tikslas – saugoti jūrų gyvenamąją aplinką ir mažinti poveikį ekosistemoms. Daugiau sužinosite adresu friendofthesea.org

Herbalifeline® Max yra išskirtinis iš tvarių šaltinių gautų omega 3 žuvų taukų mišinys, kurio sudėtyje yra dviejų svarbiausių riebalų rūgščių: EPR (eikozapentaeno rūgšties) ir DHR (dokozaheksaeno rūgšties).

  • EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą, taip pat normalų kraujospūdį ir normalų trigliceridų lygį kraujyje.
  • DHR svarbi normaliai regėjimo ir smegenų veiklai palaikyti.

Be to, Herbalifeline® Max’s išskirtinio derinio sudėtyje yra čiobrelių ir pipirmėčių eterinių aliejų, o produktas tiekiamas išskirtinėse gelinėse kapsulėse (tinkamose vegetarams), kad burnoje neliktų preparato skonio.

*EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą (naudingas poveikis pasiekiamas kasdien gaunant 250 mg EPR ir DHR).
**DHR svarbi normaliai regėjimo ir smegenų veiklai palaikyti (naudingas poveikis pasiekiamas kasdien gaunant 250 mg DHR).
***DHR ir EPR padeda palaikyti normalų trigliceridų lygį kraujyje (naudingas poveikis pasiekiamas kasdien gaunant 2 g EPR ir DHR).
****DHR ir EPR padeda palaikyti normalų kraujospūdį (naudingas poveikis pasiekiamas kasdien gaunant 3 g EPR ir DHR).

VARTOJIMO REKOMENDACIJOS: vartokite po vieną, keturias ar penkias kapsules per dieną (atsižvelgdami į tai, kokio poveikio norite sulaukti), užgerdami vandeniu, geriausia valgydami. Vienu metu gerkite po vieną kapsulę.

 


lt-LT | 2018.05.20 04:38:36 | NAMP2HLASPX01